Türkçe'de Ekolojinin Anlamı

Türkçe'de ekoloji "çevrebilim" olarak nitelenmektedir. Faklı birçok dilde de yine bu anlama yakın, ya da direkt olarak aynı anlam olarak ifade edilen ekoloji bilimi, Dünya'nın birçok bölgesinde son derece etkili bir bilim dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Alanlarında uzman, kendi şirketleri dahilinde sayısız araştırmalara katılan bu araştırmaları oldukça kısa bir sürede, etkili bir şekilde halledebilen bir yapıya ve çalışma stiline sahiptirler. Ülkemizde de yine ekoloji alan ve dalında son derece etkili olarak çalışmakta olan, bir ekolojik ilaç araştırma merkezi konumunda olan, ekoetiket.com sitesi sizler için daim olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu alanda faaliyet göstermekte olan diğer birçok Dünya şirketi ile yarışmakta olan, bünyesinde bulundurmakta olduğu, birçok bilim adamı ile sayısız çalışmalar gerçekleştiren, etkili bir araştırma merkezi, ekolojik ürün satış sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda geliştirmiş oldukları, çalışmalar neticesinde, bünyesine dahil etmiş olduğu onlarca yeni araştırmayı, sizlere sunmakta ve yine kendisinde hali hazırda bulunmakta olan araştırmaları da geliştirmek üzere çalışmaktadırlar. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde etkili araştırma merkezleri kurmuş ve bu alanlarda, bilim adamları sayesinde ekolojiye dair her şeyi ele alarak yapılan araştırmalara kaynaklar sağlamaktadır.

Ekoloji alanında söz konusu olan gelişmelerin ilerlemesi demek, günümüzde ekoetiket.com sitesi aracılığıyla kullanmakta olduğunuz, tamamen doğal ve ekolojik ürünlerden üretilmiş, ilaçların, hastalar ya da sağlıklı kalmak isteyenlerin çok daha etkili şekilde fayda görmeleri demektir. Birçok alanda etkin olarak çalışmalarına devam eden ekolojik ürün sitemiz, sizler için kendisini daim olarak güncellemekte ve sizlere her geçen gün çok daha etkin çalışmalar sunabilmektedir. Dünya'nın çeşitli bölgelerinde ekolojik farklı birçok alanda yapılan araştırmalar Dünya genelindeki tüm ilaç sektörünün, kimyasal bağlamdan, ekolojik bağlama döneceğini göstermektedir.

Öyle ki kullanım oranı ve artış yüzdesi, ekolojik olan tamamen ekolojik ürünlerden üretilen ilaçların, günümüz istatistiki oranlarına göz gezdirecek olursak, geleceğin ilaç bağlamında tek sektörü ekoloji tabanlı ürünler olarak karşımıza çıkacaktır.

Tüm bu bilgilerden yola çıkarak sizde artık ekolojik tabanlı bir ilaç tüketmek ve kullanmak istiyorsanız eğer, sitemiz: ekoetiket.com girerek bizlere ve ürün belgelendirmelerimize dilediğiniz zaman kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizler bizlere ulaştıktan hemen sonra çalışanlarımız, sizlerden müşteri onayı alır. Ardından tüm ürünlerin belgelendirme şirketi olan ECOmark.com.tr ile çalışır.

Kısacası sistem;

- Belgelendirme işlemleri için müşteri onayı alınır. Bu işlemin hemen ardından ekoetiket.com sitesi ürünleri alır.
- Söz konusu ürünleri tekrar, tekrar EURLAB, Laboratuvarında test edilir.
-Tüm bu işlemleri detaylı bir şekilde inceleyen TÜRCERT onaylar.
-Son işlem olarak da, elde tutulmakta olan ürüne ECOmark sertifikası kısa bir sürede verilir.

Dip Not: Yukarıda bahsi geçen tüm işlemler, Dünya'nın her bölgesinde etkin olmakla beraber, kabul görür işlemlerdir.

Tüm bunların yanı sıra, bünyemizde üretilmiş ya da üretimine devam edilmekte olan söz konusu ürünlerin tamamının sorgusunu, sitelerimizden bir tanesi olan ekolojik.com'dan detaylı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Türkçe'de Türkiye'de ekoloji, çevrebilimi olarak bilinmektedir. Birçok ders kitabına, kısacası literatüre bu şekilde geçmiş olan ekoloji Dünya'da ve ülkemizde son derece önemli ve gözde bir bilimdir. Öyle ki genel bağlamda ekoloji kavramına baktığımızda tabiata dair, çeşitli birçok bilim dalının çoğu zaman etkin bir şekilde ortak noktası olmaktadır. Bu özelliği ile birlikte, birçoğumuzun onaylayacağı üzere farklı alanlardan çeşitli onlarca bilim adamı etkili bir şekilde bu bilim dalı ile ilgilenmektedir.

Bundan sebep ülkemizde dahil onlarca farklı bilgi ve birbirleri ile etkileşime girmiş, girmekte olan yeni oluşan elementlerin, keşfi gerçekleştirilmekte ve etkili bir şekilde bilim Dünyasına sunulmaktadır. Ülkemizin farklı alan ve bölümlerinde de bu yönlü bilimsel çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilen söz konusu çalışmalar dahilinde Dünya genelinde olduğu gibi yeni buluşlar ve benzeri çalışmalar etkili bir şekilde devam ettirilmekte yeni buluşlar keşfedilmektedir. Türkçe karşılığı çevrebilimi olan söz konusu bilim dalının aslında bu karşılıktan çok daha fazlası olduğunu anlamamız ve bilmemiz gerekmektedir. Günümüzde söz konusu bilim konusu, Biyoloji bilim dalı altında işlenmektedir. Bizce, ve birçok bilim adamınca da artık etkili bir şekilde, tek başına bir bilim olarak kabul edilmesini, görmek istemekte ve kabul ettirmek istemekteyiz. Öyle ki söz konusu konu birçok alana değen detaylı ve etkili bir bilim konusudur
Ekolojik belgelendirme işlemi hakkında daha ayrıntılı bilgi ve randevu talebi için bize ulaşın.