Ekolojik ve Organik Arasındaki Farklar

Ekoloji genel kapsamda ele alındığında, çevre bilimi olarak bilinmekte ve anılmaktadır. Dünya genelinde, birbirinden faklı onlarca Bilim dalında doğrudan, direkt olarak değmekte olan söz konusu bilim dalı ekoloji, birçok bilim adamı tarafından son derece etkili ve gözde bir yapıya sahiptir... Alan dahilinde olmayan onlarca bilim insanı, yine farklı birçok bilim alanında ekolojiye katkı ve yarar sağlayacak binlerce araştırma ve çalışma yapmaya devam etmektedirler. Dünya genelinde etkili bir şekilde kabul görmüş olan ekoloji, Dünya üzerindeki tüm bilim dallarının ortak bilim dalıdır, diyebiliriz.

Günümüzde etkili bir şekilde üretilmekte olan söz konusu ekolojik ürünler ve bunların haricinde farklı bir isimle anılmakta olan söz konusu organik ürünler, birçok insanın kullanıcının etkili bir şekilde kafasını kurcalamakta, karıştırmaktadır. İnsanların aklında acaba hangisi daha faydalı ve etkili? Gibi sorular ile daima karşı karşıya kalmaktadır.

Tüm bu sorunların tek bir çözümü ve cevabı vardır. O da organik olarak nitelendirilmekte olan ürünler ekolojik ürün v.b kelimeler ile aynı kapsama girmekte ve ortak olarak nitelendirilmektedirler. Bu durumda, yukarıda bahsettiğimiz kapsamda da olduğu gibi organik ürünler, ekolojinin, ekolojik ürünlerin daima alt başlığı olarak karşımıza çıkacaktır. Dünya'nın farklı bölgelerinde ciddi anlam ve bağlamda tercih edilmekte olan ekolojik, dolayısıyla organik ürünler yıl sonu istatistiklerine göre son derece etkili rakamlar ile karşımıza çıkmaktadırlar. Ekoetiket.com sitesi olarak bizler sizler için, bünyemizde bulunmakta olan, bilim insanları ve laboratuvar teknisyenleri dahilinde, son derece etkili ve profesyonel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Öyle ki Dünya genelinde faaliyet göstermekte olan, ECOmark, EUROLab gibi Birleşmiş Milletler destekli kurum ve kuruluşlar ile doğrudan ve etkili olan ortaklıklarımız sayesinde son derece etkili bir şekilde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ülkemizin farklı bölgelerinde bulunmakta olan laboratuvarlarımız sizlerin vermiş olduğunuz siparişler doğrultusunda detaylı bir şekilde çalışmakta ve bünyesi dahilinde bulunmakta olan Bilim insanlarını, teknolojik gereçleri etkili bir şekilde artırmakta olup çok daha fazla profesyonelleşmeyi sürdürmektedir. Ekoetiket.com sitesine geçmek istediğiniz ürünleri belgelerini vermeden önce, bir yan sitemiz olan ve etkili bir şekilde bizlere hizmet etmekte olan söz konusu sitemiz, ekolojik.com dan detaylı olarak tüm ekolojik ürünlerimizin bütün bilgi ve detaylarına ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda etkili bir şekilde faaliyet göstermekte olan sitemiz üzerinden, istediğiniz özelliklerde ürünü bulabilir ve bizlere siparişlerini geçebilirsiniz.

Bu durum dahilinde faal olarak çalışmalarına devam eden ekoetiket.com sitemiz, üzerinden dilediğiniz sayıda ve dilediğiniz kategoride ürün belgelendirmesi geçebilirsiniz. Söz konusu siparişlerin hemen ardından bizler yurt dışında özellikle de Avrupa-i ülkelerde faal durumda olan firmalardan, söz konusu siparişleri talep eder ve ürünlerin o bölgede bulunmakta olan, ECOmark, EUROLab gibi laboratuvarlar tarafından, onaylanarak öncelikle ülkemize ardından da direkt olarak bize gelmesini, sağlarız. Tüm bu işlemlerin ardından detaylı bir şekilde faaliyetlerine devam etmekte olan sitemiz ekoetiket.com sitesi bünyesi dahilinde bulundurmakta olduğu çalışma alanları ve bilim insanları sayesinde son derece etkili bir şekilde araştırmalarını gerçekleştirir ve çalışmalarına sonlandırır.

Tüm bu işlemlerin haricinde ülkemizin gözde sertifika onay firmalarından olan, TÜRCERT tarafından da söz konusu ürünler etkili bir şekilde incelenir. Biz, ekoetiket.com, ECOmark, EUROLab gibi kurumların geçirdiği bütün, testlerin aşamalarının aynısı ya da bir üstü daha fazla aşama ve gözlemden de söz konusu ürünü, TÜRCERT, geçirmektedir.

Tüm bu işlemlerin gözlemlerin deneylerin ardından tekrar bizlere ekoetiket.com sitesine teslim edilen belgeler sizlere, son derece güvenilir, eko sertifikalı olarak sizlere sunulmak üzere, kargoya verilir. Dünya genelinde ve özellikle Avrupa-i ülkelerde son derece etkili bir kargo ağına sahip olmamız, gerek ülkemizde gerekse de ülkemiz haricinde bulunmakta olan tüm müşterilerimiz için extra bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Ekolojik.com sitesi dahilinde bulunan tüm ürünlerin bütün bilgileri, her alanda detaylı olarak verilmektedir. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde faaliyet dahilinde hizmetlerine devam etmekte olan aynı zamanda ana sitemiz konumunda olan ekoetiket.com sitesi üzerinden vereceğiniz belgelendirmeler sizlere dilediğiniz zaman diliminde son derece etkili ve eko etiketli olarak ulaştırılacaktır. Bu alanda etkili olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız çalışmalarına devam etmektedir.
Ekolojik belgelendirme işlemi hakkında daha ayrıntılı bilgi ve randevu talebi için bize ulaşın.