Blog

Eko Etiket Veren Belgelendirme Kuruluşları

Sertifikasyon ve etiket bağlamında, ülkemizde ve Dünya'nın farklı bazı bölgelerinde aktif olan iki adet şirket söz konusudur. Bir tanesi Birleşmiş Milletler destekli EUROLab, bir diğeri ise bütünüyle Türk olan, aynı zamanda resmi kurum ve kuruluşlar tarafından etkili bir şekilde desteklenmekte olan, TÜRCERT'tir. Ülkemizde faal durumda olan yukarıda bahsetmiş olduğumuz söz konusu firmalar ile daimi olarak çalışmaktayız. Bu firmalar birçok anlamda etkili şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Her geçen gün bünyesine katmakta oldukları, teknolojik gereçler sayesinde söz konusu olan ekolojik ürünler çok daha detaylı ve etkili bir şekilde kontrol edilmektedir. Bu bağlamda faaliyet ve çalışmalarına devam eden firmalar, kendilerine gelen ürünlerin notlarını tam ve etkili olarak vermektedirler.

Bu işlemlerin hemen ardından siparişi vermiş olan firma, yani biz, ekoetiket.com sitesi müşterilerine tüm bu onaylar gerçekleştirildikten hemen sonra ürünü büyük bir titizlikle sizlere sunmaktadır, aynı zamanda kendiside belgelendirme şirketidir. Söz konusu ürün garantili, eko etiketli ve üzerinden geçilen onlarca testin deneyin, gözlemin ardından etkin bir şekilde, müşterilere teslim edilir. Ülkemiz dahilinde bulunmakta olan ve harici bazı Avrupa ve Dünya ülkelerinden bir takım ülkelerde bulunmakta olan müşterilerimiz, söz konusu ürünlerin, kontrollerini, etkilerini ekolojik.com sitesinden detaylı olarak sorgulatabilirler.

Bu sorgulama kapsamında, birçok alanda faaliyetlerini sürdürmekte olan şirketimiz dahilinde ve harici üretilmekte olan ürün detaylı ve etkili bir şekilde sizlerin hizmetine, bilgileriniz dahiline sunulur.
Ekoloji bir bağlamda Dünya'dır... Dolayısıyla, ekoloji kapsamında üretilmekte olan tüm ürünler, Dünya'nın farklı her bölgesinde etkili bir şekilde üretilmektedir. Üretimi gerçekleştirilen bu ürünler, özellikle Birleşmiş Milletlerin belirlemiş ve yönetmekte olduğu, firmalar, özel kuruluşlar tarafından detaylı olarak, incelenmekte ve laboratuvalarda, etkili bir şekilde testlere tutulmaktadır.

Bu işlemler dahilinde, etkili olarak üretimleri gerçekleştirilen ürünler, söz konusu firmalara, bizlere sunulmaktadır. Bizler detaylı olarak elimize gelen söz konusu ürünleri kendi bünyemizde bulunan laboratuvarlarda da detaylı olarak test ettikten sonra, ürünlerimizi TÜRCERT'e göndeririz. TÜRCERT etkili bir şekilde söz konusu ürünü onaylar... Onaylanan ürün, siparişi veren bireye, müşteriye tüm testlerin ardından verilir. Bu bağlamda etkili olarak faaliyetlerini sürdüren firmalar, birçok çeşitli ürün üretmekte istemekte ve söz konusu ürünlerin yüzde yüz olmak üzere ekolojik, yani doğal olmasına dikkat etmektedirler. Ciddi anlamda kimyasal etki yaratabilecek, fakat tamamı ile doğal olabilecek ürünler, tüm ekolojik ürün firmalarının en büyük düşüncesi ve emelidir. Üretilen bu ürünler genel bağlamda yukarıda saymış olduğumuz firmalar tarafından testlere tabi tutulur.

Bunun hemen ardından, bizlere ve Dünya genelinde bulunmakta olan diğer destekli, ekoloji firmalarına gönderilir. Biz, söz konusu ürünü detaylı bir şekilde anlatarak, sitemiz olan ekoetiket.com da paylaşır siz değerli müşterilerimizin beğenisine ve isteğine sunarız. Sitemiz dahilinde paylaştığımız ürünlerin, bünyesi dahilinde hangi ham maddeleri bulundurduğu ne gibi etkileri olduğu, üzerine detaylı olarak anlatırız. Sizler ise bünyemizde, tamamıyla ekolojik olarak hazırlanmış ayrıntılı bir şekilde test edilmiş sizlere sunulmuş olan ürünleri, dilediğiniz zaman ekoetiket.com sitesi üzerinden ya da ekolojik.com sitesi üzerinden etkili bir şekilde araştırabilir, söz konusu ürünler hakkında detaylı araştırmalarda bulunabilirsiniz.

Dünya genelinde farklı alan ve bölgelerde, daim olarak özellikle Birleşmiş Milletler ve Dünya ülkeleri destekli onlarca bilim insanı etkili, yoğun bir şekilde çalışmaktadırlar. Daim olarak gerçekleştirilmekte olan bu çalışmalar neticesinde farklı birçok yeni ürün etkin olarak sizlere sunulmak üzere test aşamalarına sokulmaktadır. Bu test aşamaları dahilinde etkili bir şekilde hazırlanmış olan ürünler, dozajları ayarlanmış ve bireylere göre etkileri, yan etkileri belirlenmiş olarak bizlere, ekoetiket.com sitesi yetkililerine bildirilir. Bizler bu bilgilerin dahilinde, hemen ardından çok daha etkili bir şekilde araştırmalarımızı gerçekleştirerek sitelerimizde, siz değerli müşterilerimize son derece etkili ve bilgilendirici bir şekilde, sizlere sunmaktayız.

Dünya genelinde Eko Etiket, vermekte olan birçok belgelendirme şirketi bulunmaktadır. Fakat birçok belgelendirme kuruluşu, özel bağlamda olduğu için küçük ve basit denetlemeler haricinde denetime tabi tutulamamaktadır. O yüzden ekolojik ürün satın alırken ya da söz konusu ürünler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak isterken, olmadık sitelerden bilinmedik yerlerden kesinlikle alışveriş yapmayın... Söz konusu yerlerden yapılan alışverişler dahilinde, ilk başlarda aldığınız ürün bünyenize zarar vermiyormuş gibi görünüyor olabilir. Fakat bir gün çok daha etkili zararlar vermiş olduğunuzu çok fazla zamanınızı almayacaktır.
Ekolojik belgelendirme işlemi hakkında daha ayrıntılı bilgi ve randevu talebi için bize ulaşın.